SERWIS
Zapewniamy wsparcie techniczne i serwis na najwyższym poziomie. Zapewniamy kompleksowe usługi od diagnostyki po naprawę.
DARMOWA WYCENA
Wycenimy zaproponowane rozwiązania bezpłatnie w kilku wariantach. Sam zdecydujesz jaki system będzie odpowiadał Twoim oczekiwaniom.
SPRZEDAŻ SPRZĘTU
Ceny sprzętu mamy bardzo konkurencyjne. Wieloletnia współpraca z największymi hurtowniami zapewnia nam dogodne rabaty z którymi chętnie się podzielimy z Tobą.
INSTALACJA
Kompleksowe wykonanie obejmuje montaż i uruchomienie systemu. Wieloletnie doświadczenie potwierdzone uprawnieniami, szkoleniami i certyfikatami.

NIEZAWODNOŚĆ TWOICH URZĄDZEŃ W NASZYCH RĘKACH!

NASZE USŁUGI OBEJMUJĄ:

Specjalizujemy się w serwisach i usługach dla firm. Zapewniamy kompleksowe rozwiązania zaczyjanąc od projektu, poprzez dobór sprzętu i instalację systemów. Pracujemy na sprzęcie rozpoznawanych producentów dzięki czemu systemy nasze są niezawodne i bezpieczne. Podstawowy zakres naszej działalności to:

 • hideSYSTEMY MONITORINGU WIZYJNEGO
 • hideBRAMY I DOKI PRZEŁADUNKOWE
 • hideUSŁUGI MECHANICZNE
 • hideDRZWI I BRAMY P.POŻ.
 • hideAUTOMATYKA BRAM
 • hideSZLABANY I PRZEJŚCIA
 • hidePREFABRYKACJA, SPAWANIE
 • hideINTELIGENTNE BUDYNKI
 • hideSYSTEMY STEROWANIA
 • hideKONTROLA DOSTĘPU
 • hideREJESTRACJA CZASU PRACY
 • hideAUTOMATYKA I INSTALACJE PRZEMYSŁOWE
 • hideSYSTEMY ALARMOWE
 • hideUSŁUGI MONTAŻOWE

2009

ROZPOCZĘCIE DZIAŁALNOŚCI

80

PROJEKTÓW ROCZNIE

300

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

18690

PODŁĄCZONYCH KABELKÓW :)
SERWIS BRAM I DOKÓW
Bramy przemysłowe sementowe, szybkobieżne bramy rolowane, doki przeładunkowe, automatyka systemów przejść oraz systemy ostrzegania zapewniające bezpieczeństwo i komfort użytkowania.
AUTOMATYKA BRAM, SZLABANY
Montujemy automatykę w bramach wjazdowych przesuwnych i skrzydłowych oraz w bramach przemysłowych. Bazujemy tylko na najlepszej automatyce producentów GFA, AssaAbloy, Dynaco, NICE, FAAC, BENINCA, LIFE. Zapewnia to bezproblemową pracę przez długie lata.
MONITORING
Bazujemy na systemach telewizji przemysłowej m.in. firm: HIKVISION, DAHUA, KENIK, SAMSUNG, BOSCH. Budujemy systemy IP, oraz AHD/TVI wykorzystując instalacje z przewodem koncentrycznym podnosząc jakość obrazu do jakości cyfrowej.
KONTROLA DOSTĘPU
Łączymy systemy kontroli dostępu z systemami rejestracji czasu pracy. Zapewnia to wygodę dla przedsiębiorców i uproszczenia w rozliczaniu przepracowanego czasu. Systemy te mogą być łączone z monitoringiem wizyjnym lub innymi specyficznymi systemami.
USŁUGI MECHANICZNE
Prowadzimy kompleksowe usługi z zakresu mechaniki. Wykonujemy odboje i zabezpieczenia mechaniczne chroniące przed uszkodzeniami. Projektujemy i montujemy wygrodzenia obszarów z możliwością automatyzacji przejść.
DRZWI I BRAMY P.POŻ.
Posiadamy certyfikat firmy Wiśniowski na serwis, przeglądy i montaż drzwi PPOŻ. Wykonujemy również ściany ognioodporne separując poszczególne obszary. Kompleksowa usługa zawiera również projekt i odbiór wykonanych prac.

O firmie RANER

Firma Raner istnieje od 2009 roku i prowadzi działalność handlowo usługową. Do naszych głównych klientów należą firmy, które mają duże wymagania co do jakości wykonywanych dla nich usług. Wyspecjalizowaliśmy się w serwisach i usługach z zakresu automatyki oraz mechaniki. Zakres naszych prac jest na tyle szeroki, że pozwala na wykonanie kompleksowo zapotrzebowania naszego klienta. Montujemy urządzenia tylko renomowanych firm, dzięki czemu nasze instalacje zapewniają długotrwałą i bezawaryjną pracę.

Dane kontaktowe

RANER Marek Redmer

ul. Cypiska 37

82-500 Kwidzyn

NIP: 957-085-95-92

tel. +48 607 871 494

e-mail: kontakt@raner.pl

 

Godziny pracy

Nasza praca wiąże głównie z pracą w terenie (na obiektach). W związku z tym prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia spotkania, bądź uzyskania informacji.

Pracujemy w godzinach:

pon-pt : 8:00 - 16:00

sobota: 8:00 - 13:00

W nagłych przypadkach (awarie) proszę dzwonić również poza godzinami urzędowania.

Please publish modules in offcanvas position.